Мови

Мовні рівні

Навчання проводиться згідно з Загальноєвропейською шкалою мовної компетенції.*

  • A1 – якщо Ви раніше не вивчали іноземну мову або маєте базові чи хаотичні знання.
  • A2 – якщо Ви вдосконалити свої мовні навички і володієте базовою граматикою і словниковим запасом.
  • B1 – для збагачення лексичних та граматичних знань і можливості виїду за кордон.
  • B2 – для вільного спілкування без граматичних чи лексичних обмежень.
  • C2 – професійне використання іноземної мови в усіх сферах.

* – Common European Framework of Reference for Languages

Визначити потрібний Вам рівень допоможе наш кваліфікаційний тест або особиста співбесіда.

Для проходження тесту оберіть, будь ласка, мову  з  вищевказаного списку.

 

Англійська

В ORIGINAL представлені заняття з англійської на усіх мовних рівнях: з «нульового» (А1) і до «просунутого» (С1). Можливий формат занять: група 5-7 осіб, напівіндивідуальні чи індивідуальні заняття.

На заняттях ми активно практикуємо метод занурення Берліца, тобто викладання ведеться максимально іноземною мовою і акцент поставлено максимально на спілкування викладача з групою та учасників групи між собою. За допомогою унікальних комунікативних завдань ORIGINAL Ви і не помітите, як вільно заговорите по-англійськи.

Динамічні, інтерактивні, інформаційно насичені заняття.

Німецька

В ORIGINAL представлені заняття з німецької на усіх мовних рівнях: з «нульового» (А1) і до «просунутого» (С1). Можливий формат занять: група 5-7 осіб, напівіндивідуальні чи індивідуальні заняття.

На заняттях ми активно практикуємо метод занурення Берліца, тобто викладання ведеться максимально іноземною мовою і акцент поставлено максимально на спілкування викладача з групою та учасників групи між собою. Викладач німецької навчалася і проживала у Німеччині і радо поділиться набутими знаннями і досвідом з Вами.

Інформативні, пізнавальні та динамічні заняття.

Польська

В ORIGINAL пропонує курси польської мови рівнів від початкового (А1) до вище середнього (В2). Наші курси ідеально підійдуть усім, хто їде в Польщу на навчання чи роботу, виробляє «карту поляка» чи готується до співбесіди з Консулом.

Після закінчення курсів видається сертифікат (не державного зразка), який визнається багатьма установами у Польщі. Завдяки нам уже сотні івано-франківців насолоджуються життям у Польщі без мовних бар’єрів.

Наша викладач – дуже приємна і досвідчена, постійно підвищує свою кваліфікацію в Польщі. Заняття базуються на оригінальних польських підручниках.

Динамічні, інформативні, позитивні заняття.

Італійська

В ORIGINAL пропонує унікальний двомісячний курс італійської мови «з нуля» (24 заняття). Заняття проводить досвідчений викладач, що регулярно відвідує мовні курси в Італії.

Ми використовуємо лише автентичні матеріали італійських видавництв, оригінальні аудіо записи та власні напрацювання ORIGINAL.

Ви будете приємно здивовані, коли після проходження курсу зможете вільно спілкуватись італійською у побутових ситуаціях та розуміти самих італійців.

Курс ідеально підходить тим, хто найближчим часом збирається у відпустку чи на роботу в Італію.

Заняття з носіями мови

– Англійська

Щоденна практика англійської з носієм мови? Тепер це можливо завдяки ORIGINAL!

Пропонуємо Вам заняття з англійської з носієм мови різного формату: групові та індивідуальні.
Заняття з Джоном, насамперед спрямовані на спілкування, дозволять Вам подолати мовний бар’єр і страх говорити по-англійськи, допоможуть сформулювати свої думки і значно збагатити свій словниковий запас. Вивчення граматики зведене до мінімуму.

Приємна атмосфера і актуальні теми гарантовані. Ви вивчаєте ті теми, які цікавлять саме Вас.
Джон – людина з унікальним багажем знань, який буде радий ним поділитися.

– Польська

Що може бути краще у вивченні іноземної мови, ніж живе спілкування з носієм цієї мови?
ORIGINAL потурбувався про те, щоб Ваші знання з польської не зникали, а навпаки поповнювалися у приємній ненав’язливій атмосфері.

Пропонуємо Вам заняття різного формату: групові та індивідуальні.
Заняття з Елою, насамперед спрямовані на спілкування, дозволять Вам подолати мовний бар’єр і страх говорити по-польськи, допоможуть сформулювати свої думки і значно збагатити свій словниковий запас.

Вивчення граматики зведене до мінімуму. Приємна атмосфера і актуальні теми гарантовані. Ви вивчаєте ті теми, які цікавлять саме Вас.

Ukrainian for foreigners

You live in Ukraine and feel uncomfortable not knowing the language? You know the basic words but would like to improve? Then ORIGINAL is the right place for you.

We offer you an English-speaking course of Ukrainian language in format of individual lessons or lessons in a group of 2-3.

Call us to register for the course or fill in the registration form and we will contact you asap.
Basic English language knowledge required.